Rimis – Ģit, vok
Spānis – bungas, vok
Muitnieks – bass, vok
Zvejnieks - vok

Grupa pastāv kopš 1998. gada decembra, lai gan Rimants (ģit), Edgars (bungas) un Matīss (bass) jau vairāk kā gadu cenšas kaut ko darīt lietas labā – vāc muzikālo aprīkojumu, mācās spēlēt. Tādā sastāvā tiek nospēlēts 1 neformāls koncerts pasākumā/tusā „Vējš Vītolos”, kur grupa, nosaukta par MEŽVALDE +, nospēlē 2 dziesmas. Šajā laikā trijotnei pievienojas Zvejnieks, kurš vēlāk pārņem basu, bet Matīss ieņem vokālista vietu jaunizveidotajā grupā – HUGO.

1999. gadā notiek pirmie koncerti :`LĀCIS`[KULDĪGĀ]:`ATDOD GALUS`[RĪGĀ]. Un jau šī paša gada pavasarī HUGO ieraksta padsmit dziesmas Rīgas 99. vidusskolas bibliotēkā – studijā.

Ieraksts tā arī netiek izdots līdz 2000. gada nogalei, kad „de la muitnieks tapes” radītājs Muitnieks to iekļauj savā kasetē `TRATARATRATAT – 3`, kas ir četru grupu ieraksti apvienoti vienā.

Pēc koncerta RIO RAIO (1999. gada jūlijs, Kuldīga) no grupas aiziet vokālists Matīss, un tā atkal paliekam trijatā. No vasaras līdz pat rudenim HUGO sacer dziesmas, kuras 1999. gada novembrī ieraksta un 2000. gada martā izdod split kasetē kopā ar Valmieras grupu Šausmīgie Rūķīši.

Šajā laikā notiek koncerti Valmierā, Kuldīgā, Rīgā. Pēc pasākuma Rīgā Zvejnieks kļūst aizvien izvairīgāks, un drīz pavisam atsakās no basa un turpina savu darbību kādā citā grupā/projektā.

Bet ilgi nav jāgaida, kad grupā iekļaujas Muitnieks (apmēram 2000. gada pavasarī), ieņemdams basista vietu. Mūzika kļūst straujāka un agresīvāka, un dziesmās var just visu trīs vokālu klātbūtni.

Pirmoreiz savā jaunajā sastāvā un ar pilnīgi jaunu programmu HUGO uzstājas tādos pasākumos kā `ZABADAK CELIES`, `TABŪNS`, `ZABADAK CELIES 3` [visi Kuldīgā].

Pēc trīs dienu nekomerciālā festa Tabūns 2000, un pēc grupas aicinājuma Zvejnieks nolemj atgriezties HUGO sastāvā kā vokālists. Tā arī notiek, un rezultātā grupas izpildījums kļūst vēl apjomīgāks un trakāks.

2000. gada oktobrī notiek HUGO / NEKAC brauciens uz Viļņu, kur Green Club`ā Zvejnieks tiek pie savas vokālista debijas. Bez visa pārējā vērts pieminēt kluba atpūtas telpas batutu, kas bija vienkārši ultra!

Pēc šī koncerta grupa mēģina ar jaunu sparu un uzstājas koncertos Kuldīgā un Rīgā.

2001. gada martā – notiek nedēļas tūrēšana kopā ar NON – SKID pa Lietuvu, Poliju, Čehiju. Pieci koncerti vienā nedēļā ir īsts pārbaudījums, bet viss beidzas forši, satiekamies ar veselu jūru visvisādiem cilvēkiem un atpakaļ arī tiekam.

Aprīlī (maijā?) HUGO iesilda čehu grupu SABOT gan Kuldīgā, gan Rīgā, tad jūnijā HANZAS DIENU ietvaros ap dienas vidu hugo pusstundu ietekmē klausītājus un garāmgājējus, bet pēdējā grupas uzstāšanās notiek divu dienu festivāla Tabūns 2001 ietvaros.

Grupa beidz savu darbību, bet cilvēki nepašķiras, un 2002. gadā Hugo dalībnieki ķeras pie muzikālā materiāla izdošanas – ar nekac distribuciya atbalstu iznākusi 3 koncertierakstu izlase CD formātā.

Fotogrāfijas:

Izdotie ieraksti:

ODEKOLONS IZLASE: DZIESMA `PATIESĪBA` :MC:99
EPO 4 GRUPU IZLASE :MC:99
HUGO/ŠAUSMĪGIE RŪĶĪŠI SPLIT: 10 DZIESMAS :MC:99
ODEKOLONS IZLASE: DZIESMA `LIELPILSĒTA`:MC:00
TRATARATATA 4 GRUPU IZLASE:12 DZIESMAS:MC :01
TABŪNS IZLASE: DZIESMA `ES VARU`:MC:01
ODEKOLONS IZLASE: DZIESMA `MIESAS KULTS`:MC:02
HUGO:LIVE KONCERTIERAKSTS:CD:02
KULDĪGAS IZLASE `95-`02 IZLASE: DZIESMA `BŪT DROŠĪBĀ`:MC:02
HUGO/NON-SKID SPLIT: 14 DZIESMAS:MC:02

nekacerria 2006